MBL od září i u nás v Butovicích!!!

OD ZÁŘÍ NOVĚ I U NÁS V BUTOVICÍCH PROJEKT MBL!!! Přihlášky zasílejte na svetzabavy@kunick.cz nebo telefonicky na 251 616 562!

PROJEKT MBL (Místní bowlingová liga)
ČBA (Česká bowlingová asociace) přichází s novým projektem pro rozvoj rekreačně-sportovního bowlingu, nazvaným MBL (Místní bowlingová liga).
MBL je rozdělena do dvou sezón v průběhu kalendářního roku (jaro/podzim) a 4 hracích dnů v každé sezóně, tzn. 4 hrací dny v průběhu cca 3 měsíců. Družstva se v hracím dni utkají systémem „každý s každým“. Družstva nastupují k zápasům vždy se 3 hráči na jedné dráze – střídat hráče v průběhu hry není možné. Trojice hráčů nastupuje ke hře pravidelně podle pořadí uvedeném v sestavě družstva v zápisu o utkání (před zahájením každého jednotlivého zápasu vyplní sestavu družstva kapitán nebo jeho zástupce).

Družstvo musí být složeno minimálně ze 3 hráčů. Maximální počet hráčů družstva na soupisce je 6.

Co to stojí???
Každé družstvo na začátku sezóny uhradí jednorázový členský účastnický poplatek 600,-, dále za každý hrací den startovné ve výši 800,-.

Co můžete vyhrát???
1. družstvo obdrží pohár, medaile, věcné ceny, poukaz na týmovou večeři v hodnotě 1000,- v US Baru U Slunce a pro příští sezónu slevu na jednorázový členský účastnický poplatek
2. družstvo obdrží pohár, medaile, věcné ceny, poukaz na týmovou večeři v hodnotě 500,- v US Baru U Slunce
3. družstvo obdrží pohár, medaile, věcné ceny a poukaz na lasergame pro 10 osob
4.-7. družstvo obdrží věcné ceny
Dále se bude vyhlašovat nejlepší hráč a nejlepší hráčka ligy, kteří obdrží věcné ceny.

Pro hráče MBL je možnost čerpání 40% slevy ve vybraných prodejnách ADIDAS! Dále se hráči stanou řádnými členy ČBA se všemi výhodami z toho plynoucímí (např. pojištění při sportovní činnosti).

 
Komentáře nejsou povoleny.